Çelik konstrüksiyon

çelik konstrüksiyon taşıyıcı yapı sistemleri

    Mumcular çelik konstrüksiyon çelik yapı inşaat İstanbul beylikdüzündeki çelik konstrüksiyon fabrikasında projelendirme, üretim ve çelik konstrüksiyon, çelik yapı,çelik çatı,çelik konstrüksiyon yapı hizmetlerinde anahtar teslim proje teslimi yapmaktadır. Çelik yapı göz önünde bulundurulabilecek diğer ürünlere göre( betonarme vb.) birçok avantajı vardır. çelik konstrüksiyonun faydaları göz önünde bulundurulduğunda yeni nesil inşaat teknolojisidir diyebilmekteyiz.

1) çelik konstrüksiyon yapı inşaatın tercih sebepleri?

    çelik konstrüksiyon diğer inşaat yapı elemanlarına göre daha hafif olduğundan, size mimari özgürlüğünüzün sınırlarını genişletme imkânı ve daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır .çelik konstrüksiyon’un imalatı ve montajı hava koşullarına bağlı olmayıp sadece kullanılacak iş gücüyle doğru orantılı olmaktadır.çelik konstrüksiyon projelerimiz statik hesaplamalar ve üç boyutlu çizimlerle yapılacak binanın tüm detayları oluşturulmaktadır.çelik konstrüksiyon’un projelendirme çalışmaları konusunda uzman profesyonel teknik ekibimiz tarafından bilgisayar ortamında gerçekleştirilmektedir.

2) çelik taşıyıcı sistemlerle oluşan yapılar neden ekonomiktir?

    çelik konstrüksiyon la oluşan yapılar birçok nedenle betonarme yapılardan daha ekonomiktir. ?
Bunlardan bazıları;

  • çelik konstrüksiyon ve çelik yapı kalıp ve iskele gerektirmemeleri,
  • çelik konstrüksiyon yapı çeşit ve ağırlık olarak daha az malzeme taşınmasını sağlamaları,
  • çelik konstrüksiyon’un her türlü hava koşullarında yapılabilmesi
  • çelik konstrüksiyon’un vasıfsız işçilerle yapılabilmeleri ve yapım sürelerinin kısalığı.

3) çelik taşıyıcı sistemler nedir?

    çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemler ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanları olup, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır. Ayrıca taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir.
    çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemler inşaat sektöründe son teknoloji ürünler olup mumcular inşaat mkn , sektörüne getirdiği kalite bilincini projelendirme ve üretim safhalarında kullandığı teknoloji ile lider , güvenilir ve sektörüne teknolojik, kurumsal hizmet açısından yön veren marka kuruluş olmayı hedeflemektedir.
   çelik konstrüksiyon inşaatı daima kalıcı ve yeni nesil inşaat teknolojisi olması nedeniyele tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gelişmekte olan yeni nesil bir inşaat teknolojisidir. Firmamız çelik konstrüksiyon inşaat’ında anahtar teslim projelendirme üretim ve montajını mükemmel kalite de ve zamanında teslim etmektedir. Sektöründe anahtar teslim projelerdeki başarılarımız sektördeki tüm yeniliklere öncü olarak gerçekleştirme kabiliyetimiz ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

– Mumcular çelik konstrüksiyon mkn san tic ltd şti. misyonu?

  Mumcular makine inşaat ltd şti 1972 yılında kurulduğundan itibaren gerçekleştirdiği projelerle,referanslarıyla ve müşteri memnuniyeti ile en üst düzeyde hizmet vermeyi misyon edinmiştir. mumcular inşaat makine ve san tic ltd. şti sektörünün gelişmekte olan bir yapı modelini üretim ve montajını yaptığı sektöründeki diğer firmalara nazaran teknolojik açıdan ve hizmet kalitesi açısından müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman öncü rolünü üstlenmesi gerekliliğini anlayarak en iyi şekilde yapmaktadır. Mumcular makine ltd şti inşaat  sektöründe teknolojik tüm yenilikleri tespit edip teknolojik ve arge çalışmaları konusunda öncü olma görevini çalışma prensibi olarak benimsemiştir.

Reklam

Etiketlendi:,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: